معرفی محصولات آسایه


در فضای مجازی همان‌قدر که معرفی یک محصول کار ساده‌ایست، جلب اعتماد مخاطب به درستی اطلاعات داده شده کار دشواریست.

این به خاطر حجم عظیم اطلاعات غیر منطبق بر واقعیتیست که از طرف برخی افراد به این فضا تزریق می‌گردد.

مضاف بر این امکان ویرایشی که در نرم‌افزارها برای تغییر ظاهر موضوعات در عکسها وجود داردممکن است این ذهنیت را برای هر کسی به‌وجود آورده باشد که عکسها و حتی فیلمها رسانه‌های قابل اعتمادی نیستند.

در کنار این عوامل برخی افراد با رقابت ناسالم (تخریب دیگران به جای بالابردن قابلیتهای خود) باعث شده‌‌اند که رفتار صادقانه‌ی دیگران هم که واقعیتها را آنچنان  که هست بازگو میکنند چندان قابل اعتماد به نظر نرسد.

در این میان ظاهراً راستگویی و صبر در کنار هم به مرور زمان می‌توانند باعث آشکار شدن شفافیت عملکرد باشند و لذا ما سعی کرده‌ایم از طریق ذکر صادقانه‌ی خصوصیات مخصولاتی که معرفی میکنیم (به صورت متنی) و صبر و شکیبایی برای اینکه عملا آزموده شویم تا مورد اعتماد با ارزش مخاطبین خود قرار گیریم

اما از آنجا که خواندن متون طولانی ممکن است قدری ملال آور باشد در حد توان خود سعی کرده‌ایم دستمایه‌ای از طنز و گاهی شوخ طبعی را چاشنی نوشته‌های خود کنیم که با خواندن آن کسی خسته نشود.

امیدواریم که در این راه موفق بوده باشیم ودر حد بضاعت خود توانسته باشیم عبارات و جملاتی را به رشته‌ی تحریر درآوریم که شایسته‌ی عرضه به پیشگاه شما باشد و از طرفی جدیت مارا در حفظ کیفیت هرآنچه که خود را منشأ تولید آن میدانیم نشان دهیم.


ارگانایزرها شامل جاجورابی‌ها و جاکنترلی‌ها

آویزها شامل کیف‌آویز و واندر هنگر

جا شارژی

جادستمالی


گالري تصاوير

جهت بزرگنمايي، تصويري را لمس كنيد